Druhový med z včelí farmy Křovina

Včelí  farma  Křovina se nachází v blízkosti Českého ráje v malé vesničce Dolánky u Bakova nad Jizerou.
Prioritou naší  farmy  je produkce a prodej  kvalitních druhových medů přímo ze dvora. Jedná se o medy akátové, slunečnicové, malinovo – ostružinové,  lesní, lipové, modřínové a jiné. Mezi další produkty farmy patří propolis a výrobky ze včelího vosku. Zabývá se též prodejem včelstev -  oddělků. Rodinná farma v roce 2015 chovala 500 včel .

Včelaří na rámkové míře 39x24 cm. Včelstva chovají v nástavkových, tenkostěnných úlech vlastní výroby, umístěných na kočovných paletách. To umožňuje kočování se včelstvy v příslušnou dobu na správné snůškové místo. Využívají moderních technologií jako například: linku na vytáčení medu, automatickou stáčečku medu atd.

webové stránky: http://med-od-vcelare.cz/

 

Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací