Krůtí párečky

PROMINENT je největším producentem krůtího masa a úspěšným obchodníkem s krůtím a kuřecím masem v České republice. PROMINENT provozuje šest vlastních maloobchodů zaměřených převážně na prodej drůbežího masa.
Krůtí maso má nejnižší obsah tuku (i z drůbeže). Je snadno stravitelné. Nepodporuje usazování cholesterolu v cévách.  Je vhodné pro osoby s cévními a srdečními problémy. Díky vysokému obsahu zinku (150g masa - denní dávka zinku) má blahodárný vliv na fyzický vývoj dospívajících, na imunitní systém, na potenci.
Blahodárný účinek vitamínu B12 zabraňuje chudokrevnosti a podporuje nervový systém.
Krůtí maso je investice pro vlastní zdraví - prodlužte život sobě a svým blízkým pravidelnou konzumací krůtího masa.
Krůtí maso obsahuje aminokyselinu tryptophan která snižuje deprese, odstraňuje nespavost a pomáhá s abstinenčními příznaky při odvykání kouření.
Jídlo jako lék – krůtí maso má velmi nízký obsah tuku. Výrobky z krůtího masa jsou pravidelně oceňovány titulem Výrobek roku Libereckého kraje.

webové stránky: https://www.krutimaso.cz/

Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací