PAPERNÍK

Ručně pečené a zdobené perníčky různých tvarů a velikostí (zvířátka, figurky, velikonoční a vánoční motivy, krajkově zdobená srdíčka, prostorové tvary jako jsou chaloupky, dvorky se zvířátky). Novinkou letošního roku jsou perníky s motivy Českého Švýcarska a Lužických hor (ledňáček, Mariina vyhlídka, Pravčická brána, podstávkový dům apod.). Dále ručně dělané sušenky. Zatím máme v nabídce osm druhů, z toho dvoje jsou bezlepkové a dvoje veganské.  Používáme celozrnnou mouku, třtinový cukr, slunečnicová a sezamová semínka, pohankovou mouku, domácí bio marmeládu, jen jedlou sodu a jiné jen ty nejlepší suroviny.


Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací