SLADÍMTO

Proč jsme začali (s)ladit?
          Kolikrát si koupíte nějaký pěkný kousek oblečení, ale pak k němu těžko sháníte vhodné doplňky? Sice často vídáme v časopisech či na internetu obrázky krásně sladěných setů, niceméně je můžeme jen obdivovat, nikoliv koupit. A tak vznikl náš nápad. Zkusili jsme nakoupit prvních pár setů, nafotit a sladit ve photoshopu. Ukázali jsme je známým a povzbuzeni nadšenými ohlasy se rozhodli zkusit nabídnout i dalším zákazníkům.
Co vlastně ladíme?
          Každá z nás má trochu jiný vkus a díky tomu můžeme ladit různé druhy setů. Zatím máme v sortimentu doplňky - kabelky, pásky, šátky, setovníky, náušnice či laky na nehty. Budeme ladit sety dle aktuálního období (jaro, léto...) a také podle různých příležitostí (sportovní, slavnostní, pro děti...). Samozřejmě nás zajímají jakékoliv Vaše nápady a sety budeme ladit hlavně podle poptávky.
Jaké máme plány do budoucna?
          Sety máme jen po pár kusech, u čehož chceme zůstat, abychom zachovávali originalitu. Dále nakupujeme a budeme rozšiřovat množství barev a druhů setů, aby si vybral opravdu každý. Doplňků je opravdu spoustu a již teď reagujeme na Vaše návrhy a chystáme sety s kšiltovkami, punčocháči či tkaničkami do bot. Časem máme v plánu ladit i oblečení a navrhovat a tisknout vlastní vzory. Velký potenciál vidíme v ladění párů.
Webové stránky: https://www.sladim.to/

Ing. Milena Brožová      Novinky

17.01.2019

Atelier Minart

Nové stránky naší držitelky certifikátu, paní Anny Mikešové, na kterých můžete
prohlížet a nakupovat šperky z pohodlí Vašeho domova:

https://www.atelier-minart.com/sperkyeshop/

Více informací