Debonaire

Pod značkou Debonaire šijeme svatební a plesové šaty, slavnostní korzety, oděvní doplňky a dětské tylové komplety.

Nejsme sériová velkovýrobna, ale malá dílna, kde si vše samy navrhujeme, vytváříme střihy, šijeme a zdobíme ručními technikami. Chceme zaujmout kvalitní prací a třeba i nápadem.

Naše výrobky nabízíme k prodeji ve vlastním e-shopu. Pokud Vás nějaký model zaujme, je možné přizpůsobit jej podle Vašeho přání.

Vzhledem k pracovnímu vytížení nefungujeme jako běžné zakázkové krejčovství a nezhotovujeme různé šaty podle dodaného obrázku.                                          

Dodací lhůta se řídí možnostmi zhotovitele, ale i potřebami objednatele. Ve většině případů je tato lhůta 2-6 týdnů v závislosti na pracnosti zakázky. Případné prodloužení dodací lhůty bude objednateli sděleno na kontaktní e-mail resp. telefon. Objednatel si v urgetních případech (např. brzký termín svatby) může sjednat i zkrácenou dodací lhůtu.


Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací