Krůtí párečky, Krůtí uzený plátek, Krůtí uzené prso

PROMINENT je největším producentem krůtího masa a úspěšným obchodníkem s krůtím a kuřecím masem v České republice. PROMINENT provozuje šest vlastních maloobchodů zaměřených převážně na prodej drůbežího masa.
Krůtí maso má nejnižší obsah tuku (i z drůbeže). Je snadno stravitelné. Nepodporuje usazování cholesterolu v cévách.  Je vhodné pro osoby s cévními a srdečními problémy. Díky vysokému obsahu zinku (150g masa - denní dávka zinku) má blahodárný vliv na fyzický vývoj dospívajících, na imunitní systém, na potenci.
Blahodárný účinek vitamínu B12 zabraňuje chudokrevnosti a podporuje nervový systém.
Krůtí maso je investice pro vlastní zdraví - prodlužte život sobě a svým blízkým pravidelnou konzumací krůtího masa.
Krůtí maso obsahuje aminokyselinu tryptophan která snižuje deprese, odstraňuje nespavost a pomáhá s abstinenčními příznaky při odvykání kouření.
Výrobky z krůtího masa jsou pravidelně oceňovány titulem Výrobek roku Libereckého kraje.

Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací