Papírové masky

Zákupská firma PVO je jediným evropským výrobcem papírových masek. Vyrábíme: papírové čepice, klobouky, papírové a organtýnové masky, nasazovací papírové hlavy, nosy a polomasky z papíru a organtýnu, lampiony, krepovou trávu, krepové roličky, dekorační květy a válce, girlandy, konfety, praporkové řetězy, vlajky, serpentýny, dárkové kornouty, krabičky, krabice a jiné papírové zboží.
Tradice výroby masek sahá až do roku 1880. Firma PVO provozuje v Zákupech i výstavní expozici s názvem: „Eduard Held muzeum“ zaměřenou hlavně na historii výroby papírových masek v Zákupech.

Kontakty:
PVO, s.r.o.
Náměstí Svobody 247
Zákupy
web     www.pvozakupy.cz
e-mail  z.rydygr@pvozakupy.cz
tel     724265387
 

Novinky

10.08.2020

Podporujeme lokální ekonomiku!

LAG Podralsko se zapojuje do podpory lokální ekonomiky!

Regiony sobě je kampaň, která má pomoci, aby naše venkovské regiony byly více odolné a soběstačné. Lokální ekonomika zjednodušeně představuje místní produkci pro místní spotřebu (zboží i služby) a jejím předpokladem je fungující místní trh.

Na tomto odkazu: http://www.regionysobe.cz/ zveřejňujeme prezentace regionálních producentů, ale i dalších zájemců, které slouží k mapování a propojování místních producentů s (nejen) místními konzumenty.

Více informací